OSP Piątkowisko

Oficjalna strona jednostki OSP w Piątkowisku

Członkowie

Skład zarządu OSP:

1. Andrzej Kosiński – prezes
2. Choiński Romuald – wiceprezes, naczelnik
3. Marczuk Zbigniew – drugi wiceprezes
4. Mariusz Madej – zastępca naczelnika
5. Kalinowski Bartłomiej – sekretarz
6. Zbigniew Kobylarczyk – gospodarz
7. Kosecki Marek – skarbnik
8. Krawczyk Zbigniew – kronikarz
9. Jaksa Arkadiusz – członek zarządu

Komisja rewizyjna:

1. Madej Miroslaw – przewodniczący komisji
2. Kobylarczyk Sylwester – zastępca przewodniczącego
3. Kania Paweł – członek komisji

Honorowi członkowie:

1. Choiński Mirosław
2. Krupka Antonii
3. Cłapa Feliks
4. Socha Jerzy
5. Marchewka Stefan
6. Kalinowski Antonii
7. Łoboda Marcin
8. Bartczak Kazimierz

Pozostali członkowie:

Mężczyźni:

1. Kociszewski Marcin
2. Studziński Pawel
3. Cander Dawid
4. Sobieraj Arkadiusz
5. Barys Grzegorz
6. Barys Andrzej
7. Barys Sławomir
8. Just Andrzej
9. Bogdanowicz Andrzej
10. Gorzkiewicz Arkadiusz
11. Kociszewski Andrzej
12. Mik Grzegorz
13. Mik Mirosław
14. Mik Adam
15. Mik Janusz
16. Socha Kamil
17. Bartczak Ryszard
18. Miszczak Łukasz
19. Jaksa Paweł
20. Kosecki Maciej
21. Wejchman Przemysław
22. Woźniak Piotr
23. Dudziak Andrzej
24. Fuks Rafał
25. Kania Jacek
26. Gołębiewski Radosław
27. Socha Dawid
28. Gorzkiewicz Dariusz
29. Osieja Bartosz
30. Madej Damian
31. Madej Grzegorz
32. Hryniewicz Jarosław
33. Bal Piotr
34. Jakub Wartalski
35. Damian Kowalczyk
36. Arkadiusz Krupiński
37. Maciej Kacprzak
38. Sebastian Komorowski
39. Knop Wojciech
40. Zajda Tomasz
41. Włodarczyk Michał
42. Grabarz Zbigniew
43. Janicki Krzysztof

Kobiety:

1. Piątkowska Halina
2. Miszczak Anita
3. Wejchman Kamila
4. Bartoszek Anna
5. Kołtunowska Sylwia
6. Barys Małgorzata
7. Madej Anna
8. Wejchman Marianna
9. Bartoszek Monika
10. Duczmalewska Magda
11. Kołtunowska Andżelika
12. Cander Magda
13. Szczesik Halina
14. Sroczyńska Malgorzata
15. Kobylarczyk Henryka
16. Kaim Paulina
17. Jaksa Paula
18. Wnuk Renata

Członkowie MDP:

Mężczyźni:

1. Barys Łukasz
2. Borucki Maciej
3. Bartczak Arkadiusz
4. Piórkowski Michał
5. Stepień Łukasz
6. Barys Artur
7. Kulik Przemek
8. Kulik Bartłomiej
9. Lech Mateusz

Kobiety:

1. Brzozowska Weronika
2. Magda Madej
3. Piątkowska Natalia
4. Piątkowska Dominika
5. Rafałek Anna
6. Kociszewska Natalia
7. Pałka Aleksandra
8. Grobelna Elżbieta
9. Józiak Paulina
10. Krawczuk Natalia
11. Jaksa Samanta